Páternoszter 3. fejezet - Játszadozások - 12-13. rész
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#20 A57L 2016. 10. 29. szombat 05:14
Gyönyörű történet.
#19 lángvince 2012. 09. 16. vasárnap 12:17
Kedves Remete!
Nem tudok olyan szép szavakkal méltatni mint az előttem szólók,de annyit mondhatok,hogy nagyon lebilincselőírás- itt ülök és olvasok egyvégtében,pedig12óráseéjszakaiműszak van mögöttem.
Még csak annyit...mély érzelmi húrokat megpenget és egy csodásszerelem-szex világban találja magát az olvasó.
Köszönöm az élményt!
Will.
#18 Siózoli 2009. 04. 13. hétfő 01:25
Nagyon jó történet. Van benne izgalom, szeretet és erotika. Lehet, hogy meseszerűnek tűnik, de szerintem
nem valótlanabb, mint bármelyik romantikus- vagy
"akciófilm". Sőt szerintem egész hihetőnek tűnik.
Gratulálok Remete, sokaknak szereztél örömet az
irásoddal szerintem. A nevükben és a magam nevében is
köszönöm, és kívánok sok szerencsét a többi művedhez is.
#17 fekszipapa 2008. 08. 15. péntek 17:32
Nagyon jó írás!
#16 Tutu 2008. 06. 9. hétfő 03:32
na végre nem írnak már az idióták..
#15 Northop 2008. 05. 25. vasárnap 19:00
Nagyon jó, és olvasmányos iromány. Ajánlom figyelmedbe valamelyik elektronikus könyvtárat, ahol még jópár ember elolvasná ezt a könyvet, mert nyugodtan nevezhetem könyvnek a műved. Remélem, nem egylövetű írót, hanem egy új tehetséget tisztelhetünk benned, ki a jövőben több írásával is kellemes kikapcsolódást, okoz jónéhányunknak. Szívesen látnám az írásodat, esetleg a későbbi irásaidat, akár nyomtatva, akár a MEK, vagy az SLP katalógusában is.

Ahogy szokták mondani, egy kalappal a folytatásokhoz, és az új írásaidhoz!
#14 dot 2008. 05. 23. péntek 15:37
már rég semmi köze a családi történetekhez...
másrészt egy túlidelizált a valóságtól elrugaszkodott mese...
#13 sentinel 2008. 05. 22. csütörtök 19:30
Kedves Remete!
Nagyon tetszik a történeted, csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg messzemenően a legjobb történet.
Gratulálok hozzá.
#12 Remete 2008. 05. 22. csütörtök 06:00
Kedves Mackómanó, kedves incifinci, és a Többiek!
Elnézést kérek azoktól, akit nem soroltam fel!

Mivel hiú ember vagyok, jólesnek a dicsérő szavak, meg a pont is, amit adtok.
Becsszó, hogy az összes ami eddig mejelent tőlem, alig négy oldal. Tényleg nem vagyok profi, ezt szórakozásból írtam, de örülök, hogy tetszik.
#11 incifinci 2008. 05. 22. csütörtök 01:53
Kedves Remete!

Lassan hajnali kettő, és én ahelyett, hogy aludnék, olvasok. A stílusod annyira kiforrott, érett, szép, olvasmányos, hogy az az érzésem, vagy a kortárs irodalom egyik szereplője kalandozott ide, vagy új alakkal gazdagodott literatúránk. Bármelyik bizonyul igaznak, csak gratulálni tudok.
#10 Mackómanó 2008. 05. 21. szerda 22:00
Mást nem tudok írni, csak így tovább. Ez igazán életszerüen van megírva. Fiatalságomat idézi fel, ezért alaig várom a folytatásokat. Üdv
#9 tilto 2008. 05. 21. szerda 20:40
Nagyon jó! Már várom a következő kötetett.
#8 Lemon Orange 2008. 05. 21. szerda 16:09
A következő kötet mikor lesz elérhető?
Nyomtatásban hol lehet ezen kötetekhez hozzájutni? Merthogy papírra érdemes e mű. Minden elismerésem, kedves Remete.
#7 City of Troy 2008. 05. 21. szerda 15:51
Nekem nagyon tetszik az írásod. Valósághű, érdekes, izgalmas. Remélem a folytatás is ilyen lesz. Maradok tisztelettel: SG
#6 Remete 2008. 05. 21. szerda 15:30
Nyomtatásban.
Hmm.
Nem volna rossz, de hát én azért jöttem ide, ahol lényegében ingyen adjuk az írást, mert nem sok kedvem van ahhoz, hogy a kiadók közül felkutassam azt, aki ebben a műfajban egyáltalán hajlandó elolvasni pár száz oldalt, másfelől pedig azért, mert a magam szórakoztatására írtam.
Ismételten köszönöm az elismerést.
#5 olvasó 2008. 05. 21. szerda 15:08
Ez ismét remek volt! Már csak akkor lenne jobb,ha nyomtatásban is megjelenne.:)
#4 banurr 2008. 05. 21. szerda 14:43
Végre egy olyan történet, aminek van eleje, vége, és nem csak a szex körül forog, megvan annak is amegfelelő körítése.
Részemről is ten points
#3 Remete 2008. 05. 21. szerda 10:25
Kedves d! és Mások!

Először is köszönöm az elismerő szavakat!

Másodjára pedig…
Igazatok van abban, hogy a kategorizálás, nem teljesen fedi a valóságot, de hát…

Ez egy hosszú, regényes történet. Kanyarog.

Be kell látni, hogy a történetet az írója nem kitalálja, csak lejegyzi. Mint a valóságban, úgy itt sem jó, ha állandóan belepiszkálok a szereplők sorsába. Nekünk sem kellemes, ha a deus ex machina, - az isteni akarat – állandóan beleszól a dolgainkba, ezért ezt én sem teszem meg a szereplőimmel. Nem is feladatom. Az író megalkotja a történet indításakor a szereplők jellemét, hátterét, viselkedésének fő motívumait, aztán ŐK élni kezdenek. Egyebet nem tehetek, mint, hogy lejegyzem a történetüket. Ha mást tennék, azzal elrugaszkodnék az életszerűségtől, ezt pedig nem akarom. Akkor sem, ha sokan adnak az átlagot lerontó egy pontot azért, mert a tizenöt éves fiúk és lányok, nem kezdenek dugni már az első órában. Ezek ilyen fiúk, és ilyen lányok. Nem az én kapott pontjaim érdekli őket, hanem a saját szájuk íze szerinti élet.
A cselekmény indításakor valóban családi kategóriába esett a mese, de közben telt az idő, s fejlődtek a szereplők. Nem lehet, ennek megfelelően minduntalan átkategorizálgatni a történetet, mert akkor két, vagy három helyen kellene keresgélni a folytatásokat. (Még sok kanyar vár ránk a befejezésig)
Bevallom, hogy magam is hibás vagyok abban, hogy kissé bugyután kezdtem tördelni, és számozni a fejezeteket, ezzel még a szerkesztők dolgát is megnehezítettem, de menet közben ezen sajnos már nem tudok változtatni, bármennyire is szeretném. Emiatt nem könnyű megfelelő sorrendbe rakni a folytatásokat, de érdemes, ezek nem különálló epizódok, mint egy szappanoperában, hanem szorosan egymáshoz tartozó, és időrendileg is egymást követő fejezetek.

Remélem, ezekkel a gondokkal együtt is, kellemes olvasmányt adok azoknak, akik ki tudnak egyezni ezzel a fajta hosszabb, és regényesebb történettel, - regénnyel.

Köszönöm a figyelmeteket, és további jó olvasást kívánok mindenkinek, akinek tetszik a leírás, amely a szereplők életpályájának alakulását tartalmazza!

Remete.
#2 d. 2008. 05. 21. szerda 08:21
Hmmm. Ez egyre jobb és jobb. Már nagyon várom a folytatást. Csak szerintem ez már nem családi kategória. De akkor is messze felülmúl mindent amit eddig olvastam.:)) Csak így tovább
#1 Törté-Net 2008. 05. 21. szerda 00:00
Mi a véleményed a történetről?