A vessző suhogása
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#13 feherkalman1 2016. 11. 26. szombat 08:20
Ha ezért fizet egy nő jelentkezzen nyugodtan, én ellátom a baját és még meg is dugom.
#12 A57L 2014. 01. 19. vasárnap 06:33
Nagyon jó.
#11 papi 2014. 01. 12. vasárnap 12:22
Nem tudom mit lehet élvezni a fájdalomban?
#10 Ram Agile 2008. 09. 25. csütörtök 21:23
Nikolnak: valami ilyesmire gondoltál, amit itt olvashattál? :-)
#9 Ram Agile 2008. 09. 25. csütörtök 21:22
Az, ahogyan a férfi bánik a nővel, pszichológiai megdolgozás. Ennek nagyon sokféle módja van, van aki ezt szereti, van aki azt. Olvasd el a további kisregényeket, azokban másféle "emberi gonoszságok" is megtalálhatók.
#8 Nikol 2008. 07. 6. vasárnap 02:28
Nagyon szivesen venném ha valaki engem is elfenekelne!
#7 Ram Agile 2008. 03. 2. vasárnap 19:03
Köszönöm a tetszésnyilvánításokat, nem hittem volna, hogy ennyire fel fogtok izgulni ezeken a történeteken. Sok munka van mindegyikben. Természetesen van folytatás, majd szép sorban el fogom küldeni. Várjatok türelmesen, ahogy a fenyítést érdemlő csinos hölgyeknek is várniuk kell a sorukra. Időben meg fogjátok kapni a magatokét...
A kérdés egyébként jogos: tényleg van ilyen? Nos, megsúgom, hogy van. Személyes élettapasztalatok alapján készültek ezek az úgymond kitalált történetek, bár bevallom őszintén, sosem volt szívem annyira elpáholni a készséges hölgyeket, mint amiről itt olvashattok. A könnyű paskolás viszont teljesen elfogadható tevékenység az erotikában. Aki nem hiszi, olvassa el a Káma-szútrát, ahol pontosan meg vannak határozva még a különféle ütési típusok is, amikkel izgatni lehet a másikat.
#6 Ram Agile 2008. 03. 2. vasárnap 19:01
Köszönöm a tetszésnyilvánításokat, nem hittem volna, hogy ennyire fel fogtok izgulni ezeken a történeteken. Sok munka van mindegyikben. Természetesen van folytatás, majd szép sorban el fogom küldeni. Várjatok türelmesen, ahogy a fenyítést érdemlő csinos hölgyeknek is várniuk kell a sorukra. Időben meg fogjátok kapni a magatokét...
A kérdés egyébként jogos: tényleg van ilyen? Nos, megsúgom, hogy van. Személyes élettapasztalatok alapján készültek ezek az úgymond kitalált történetek, bár bevallom őszintén, sosem volt szívem annyira elpáholni a készséges hölgyeket, mint amiről itt olvashattok. A könnyű paskolás viszont teljesen elfogadható tevékenység az erotikában. Aki nem hiszi, olvassa el a Káma-szútrát, ahol pontosan meg vannak határozva még a különféle ütési típusok is, amikkel izgatni lehet a másikat.
#5 ETA 2008. 02. 29. péntek 20:11
MUZSIKA
#4 tamás 2008. 02. 28. csütörtök 13:22
Nagyon jó, a fájdalom és gyönyör játéka.
#3 lány 2008. 02. 27. szerda 21:47
Csatlakozom! Tényleg van ilyen?
Folytatást kérünk!!:)
#2 Kasza Blanka 2008. 02. 27. szerda 16:51
Én is akaroom:)) Biztos perverz vagyok, de ez nagyon izgató volt))
Mondtam már, hogy a Te írásaidat szeretem a legjobban?:))
#1 Törté-Net 2008. 02. 27. szerda 00:00
Mi a véleményed a történetről?