Másnapi kijózanodás 1. rész

A témához tartozó történet:
Kerge
25 412 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Kata
2006. október 16. 14:04
#9
Az eredetit már igen rég olvastam, és az is tetszett. Ez kissé durvább, mégis igényesnek mondható. Várom a folytatást!
Így tovább!
1
radek
2006. október 14. 12:32
#8
Valóban nem passzol a két történet stílusa egymáshoz. Beszédstílusban és tartalmilag sem volt ennyire "kemény" az első rész. Mintha az összes perverz dolgot bele akartad volna venni (én már arra vártam, mikor derül ki, hogy van egy kutyájuk is).
1
lacka
2006. október 13. 17:58
#7
gratula az iráshoz. nagyon szupi. még több ilyent és ne hallgass arra ki lehúzza, nagyon jó, legalább is nekem
1
hajrá
2006. október 2. 08:34
#6
ne halgass senkire, ők még nem józanodtak soha. szerintem király, jó lenne, ha tudnád folytatni!!!
1
...
2006. szeptember 26. 17:08
#5
hát, ez elég kiábrándítóra sikeredett.
1
JOE
2006. szeptember 26. 09:12
#4
A szándék jó, de a "Bratyó" nevű ember vajon mit olvasott?
1
Sasha
2006. szeptember 24. 21:01
#3
Előrebocsátom, szexben nem vagyok prűd. Véleményem: ha már folytatásnak szántad, legalább a stílus állandóságára figyelhettél volna! Az eredeti, egy jó írói vénával, lágyan-szépen megírt,érzéki történet, a mostani folytatás trágár,nem izgató módon vulgáris, kiábrándító. pl: két emelettel lejjebb a fiamnak, hogy találkozzunk középen, mert az anyjában is tériszonyom van. vagy: Van ott még egy - két deci geci, nyaljad ki tisztára, patyolatra, mert belepisálok a szádba// Semmi izgató nincs benne, pedig a téma jó, de nem ebben a stílusban. Nem érezni benne az érzéseket ami színessé tenné. Szerintem ne folytasd. Sorry
1
Bratyó
2006. szeptember 24. 20:27
#2
Kösz Kerge hogy ilyen hamar meg írtad a folytatását, csak remélni mertem, hogy nem kell sokáig várni rá. Külön örülök, annak hogy a színvonala elég nívósnak igérkezik. Peddig egy kis félsz volt bennem a folytatása iránt. Remélem a folytatása is jó lesz, hanem még jobb, úgy hogy gratulálok neked csak így tovább.
1
T
Törté-Net
2006. szeptember 24. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1