Testvéreimmel

A témához tartozó történet:
Ildikó
24 478 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
angel234
2022. november 16. 03:05
#25
Fiatalos írás.
1
v
vasas62
2022. november 15. 15:43
#24
Fiatalság bolondság.
1
én55
2022. január 11. 09:33
#23
Kár hogy nincs folytatás.
1
f
feherfabia
2014. szeptember 20. 06:57
#22
10P
1
XXIII.István
2014. január 7. 09:37
#21
Nagyszabású, tudományos felmérések foglalkoznak világszerte a témával. A felmérések azt mutatják, hogy - igazából társadalmi rétegtől szinte függetlenül - sokkal gyakoribb a "vérfertőzés"(amúgy micsoda marha kifejezés!)mint azt bárki hihetné. A felmérések azt is mutatják, hogy az ilyen kapcsolatok , messze nagyobbik része, megállapodáson alapul. Az ilyen - megállapodáson alapuló - testvéri és/vagy "ödipuszi" kapcsolatokra leginkább nem a lelkiismeret-furdalás, hanem éppen a szeretet kiterjedése a jellemző. Természetesen nem igaz ez az erőszakkal(gondolok itt a hatalom bármilyen formájára!)létrehozott szexuális kapcsolatokra(persze ez nem csak a családon belül igaz!), amik, különböző súlyosságú, akár tartós, lelki és fizikai traumákhoz vezetnek.
A közös akarattal létrehozott kapcsolatok, nagyon sok esetben, élethosszig tartanak - akár az önálló párválasztást követően is(nem ritka esetben az új pár tudtával és beleegyezésével). A környezetemben is akadnak - amúgy nagy tiszteletnek örvendő emberek - akik így találták meg életük bodogságát.
No, nem nem propagandát akartam csinálni ennek az életformának, de az ehhez és hasonló történetekhez írt hozzászólások hatására, már nem bírtam megállni, hogy a valóságról is ejtsek pár szót.
1
l
listike
2014. január 7. 06:52
#20
Megint egy be nem tartitt ígéret.
1
a
A57L
2013. augusztus 30. 04:25
#19
Nem rossz.
1
t
tiborg
2011. február 11. 07:07
#18
Megtortenhet....
1
Pál
2009. május 28. 14:03
#17
Az eddigi legjobb családi történet amit olvastam. Igaz nekem nem lenne bátorságom a két hugom küzöl valameiket is megkérdezni, pedig nagyon érdekel a téma.
1
black
2008. november 12. 19:32
#16
Nagyon tetszik a történet és hihetetlenül izgató! Engem is nagyon izgat ez a téma és már beszéltem is a hugommal erről de nem sok sikerrel. Elutasító volt teljesen, sajnos. Viszont nagyon érdekelne ilyen témában film, ha lehet amatőr vagy szívesen meglesnék egy ilyen családi eseményt mert hihetetlenül izgat. Ha valaki tud segíteni azt előre is köszönöm.
1
sihupapa
2008. október 3. 04:22
#15
az élet tartogat meglepetéseket +10.
1
Nyolán
2005. október 23. 23:31
#14
Ha már magyaros voltál/vagy, tudhatnál helyesen írni!!!
1
scorpio
2005. szeptember 13. 18:16
#13
Ez a téma azért lehet misztikus és valakik számára izgató mert, ha van
ilyen, ez esetben a feleknek van egy közös titkuk(feltéve ha nem
erőszak..)
Egyébként pedig ha valaki számára kiderülne (vagy azt hazudnák neki )
hogy a csinos vonzó anyja, vagy nővére nem is rokona akkor akkor
hirtelen megváltozna a helyzet...?
Valahol azt olvastam hogy igen sok férfi, ha egyértelműen felkínálkozna
neki a lánya, hát sokan nem mondanának nemet..! Persze ebben a
témában nem létezik statisztika, hiszen ki vallja be ha átélt ilyen
kapcsolatot...
Ezt a témát egyébként sok filmrendező feldolgozta már...
Ha valakit érdekel elmondom
A legutóbbi Jack és Rose balladájában c. filmben is vagy pont egy ilyen
helyzet..(itt az apa elutasította a lányát)
Érdekes engem érdekelnek ez ilyen sztorik, de nekem nincsenek ilyen
vágyaim...Érdekes(bár a nővérem ha benne lenne... hogy őszínte
legyek...)
Ilye témájú regényt vagy sexfilmet hol lehet beszerezni...?
1
abrakadabra
2005. szeptember 9. 23:50
#12
Szerintem hihető, de ez ad egy pluszt:) a lényeg a történet, ami bekerült nálam a Legjobb Történetek of Torte-Net.hu-ba:D
1
east west
2005. szeptember 6. 08:33
#11
Nekem is nehez elhinni, de valoszinuleg azert mert el nem tudnam kepzelni hogy ez velem megtortenjen.(ahogy a legtobb tortenetrol sem)
Amugy nem az a lenyeg hogy megtortent-e vagy sem, hanem az hogy izgato-e a sztori vagy sem.Ha az iro egy fellabu, alkoholista, arva, halmozottan hatranyos helyzetu balfasz akkor is a sztorit kell nezni nem azt hogy a tortenet miert es milyen korulmenyek kozott szuletett.Szerintem.
1
balfasz
2005. szeptember 6. 00:12
#10
Amúgy lelkiismeretfurdalás nélkül a legjobb sexelni, teljesen átadva magad az eseményeknek
1
balfasz
2005. szeptember 6. 00:10
#9
ildikó valószínüleg egy 13 éves fiú, akinek van egy 20 éves nővére és marhára rá van gerjedve, kamu történet
1
Aless
2005. szeptember 5. 20:38
#8
Ment a mail....
1
east west
2005. szeptember 5. 10:59
#7
Miert mas szexelni egy testverrel mint egy olyan valakivel aki nem az?
Mi a mas benne? Ez nem a tarsadalom altal az emberekbe beleplantalt tabu?
A gond csak ott kezdodne ha pl gyerek szuletne. De amugy mi a hiba? En nem eltem at ilyet es valoszinuleg nem is fogok, de jozanul es megprobalva objektiven gondolkozni nem tudom egyertelmuen elitelni.
1
BigJoe23
2005. szeptember 3. 19:22
#6
Ildikó: a sztori tényleg megéri a 10 pontot :-)
És ha a lelkiismret furdalásról akarsz valakivel levelezni, szívesen venném a társaságodat.
1