Liliána

A témához tartozó történet:
Liliana
7 161 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

honey
2005. szeptember 7. 10:49
#11
Liliána!Köszönöm szépen a válaszod!Kívánok a csodálatos 6 év mellé még sokszor ennyit!Írásaidat azt hiszem minden nap tudnám olvasni még még még.....
Nem tudtam szó nélkül elmenni ezért írtam le az érzéseimet amint elolvastam a soraidat!Nem keresek hiszen ha kell akkor úgy is megtalál a szerelem újra!
Köszönöm a mosolyt amit kaptam Tőled hiszen Te okoztad soraiddal a Lényeddel!
Szeretettel üdvözöllek!Honey
1
Liliana
2005. augusztus 9. 18:00
#10
Honey: köszönöm.
Ez az írás már nagyon régen született, 1998-ban. Akkoriban ez hirdetésként futott egy leszbi oldalon és valahogy idekerült. Végeredményben nem is volt ezzel semmi bajom.
Csak azóta eltelt 7 év, és már régen aktualitását veszítette. Mivel boldog kapcsolatban élek Kedvesemmel immáron 6. éve.
Ezért megtévesztő az utolsó bekezdése...

Már nem kell keresnem.
1
honey
2005. május 31. 18:55
#9
hát azt hiszem régóta nem olvasta ezeket a történeteket,mert szó nélkül nem lehet elmenni mellettük,szerintem!Csodálatos ember lehet Liliána!A belsődet már most imádom és minden vágyam a megismerésed lenne...
Köszönöm Neked ezeket a perceket és a boldogságot és gyönyört amit okoztál a történeteiddel!Kívánok minden jót és szépet Neked!
Mégegyszer,KÖSZÖNÖM!
Egy leszbi lány...
1
Rajongo
2004. szeptember 17. 12:56
#8
Édesem..
Nem gondoltam volna hogy még mindig keresel..5év után..
Ezt azért nem kellett volna...

Mackód
1
Kover
2004. szeptember 6. 14:34
#7
Szerintem remesen gyenge.
1
TheChronic
2003. július 7. 20:07
#6
Ez csodálatos történet.Azt hiszem,nem meglepö,hogy nem hiányoltam belöle egyáltalán a szexet,söt,erotikából is elég volt ennyi.Öszinte vallomás,és az érzékek játéka - ez volt minden,amit nyújtott,és ennél többet itt és most nem is igényeltem.A maga nemében remekmű.

Nagyon köszönöm Liliána,és továbbra is maradok az eddigi tisztelettel hódolód:
TC
1
zso
2003. április 12. 19:30
#5
jo szeretenm a leszbiket
1
csilla
2003. január 6. 18:39
#4
A Titok írásodat olvastam először, mert a partnerem felhívta rá a figyelmemet..
Tényleg nem erotikus történet igazán, de nagyon-nagyon szép! Értem és érzem, hogy mit éltél át Andreával (nekem a napokban volt az első ilyen élményem, és még mindig teljesen a hatása alatt vagyok), ...tényleg nagyon tehetségesen írsz!
Szóval, csak így tovább...
és nálam ez is 10p
1
Liliana
2002. október 3. 18:56
#3
Nem szántam erotikus történetnek, de valahogy még is ide került.
A vallomásom, az életem azon része, amely meghatározóvá vált a továbbiakban.
Miután itt megtaláltam, nem is értettem, miért került fel erre az oldalra... hiszen másról szól.
De "A Titok", mint történet, már kifejezetten ennek az oldalnak az igényei szerint íródott.
Ahogy elnézem a reagálásokat, nem is sikerült olyan gyengének.
Azért írok, mert jól esik szavakba foglalni az érzéseimet, gondolataimat.
Remélem, nem bánja ezt senki.
1
Walaki
2002. október 3. 11:50
#2
Hmmmmm. Szép vallomás. Erotikus történetnek kissé gyengécske. A "Titok" sokkal jobbra sikeredett.
1
T
Törté-Net
2002. január 17. 18:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1