Gazsi és Böske 1. rész

A témához tartozó történet:
Steve
30 139 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Józsi
2005. március 19. 08:44
#24
Ez szuper! Ne hagyd abba, írd meg a folytatást is, k-ra felizgatott...
1
Renome
2005. március 17. 20:05
#23
Nekem nagyon tecccik!
Mindent bele Steve! Nagyon várom a folytatást... 10 pont :-)
1
Babilon
2005. március 16. 01:32
#22
A történet nagyon jó, de lehetne a folytatást a feleség "izgalmasabb bevonásával" még szinesebbé tenni.
1
Süni
2005. március 11. 20:24
#21
Steve!
Ne hergeld magad tovább.
Folytasd elöző történeteidet, ezt várjuk.
1
Süni
2005. március 8. 19:51
#20
Steve!
Tegyél a helyesirást kritizálókra, nagyon jó volt, folytasd, de az elöző történeteidet se hanyagold. (10)
1
Hmm
2005. március 8. 14:29
#19
Kedves Steve!

Hol is kezdjem? Az a baj, hogy bár próbálsz a népies jelleg, a roma stílus, a "népcsoportok kifejezésmássága" (???) mögé rejtőzve mentegetőzni iszonyatos zagyvaságod, helyesírási hibáid, és stilisztikai hiányosságaid miatt, azonban a gond az egész egyszerűen az, hogy nem tudsz írni. Hiába, van egy jó ötleted, hiába született meg az agyadban egy izgató
(már akinek, ugye) történet, nyelvi hiányoságaid, és borzalmas írói stilusod miatt egész egyszerűen nem tudod normális, értékelhető szinten ezt közölni. Az az elmebajos, akinek ez a stílus, akinek ez a nyelvi igénytelenség megfelel és izgatónak találja, valószínüleg arra is felizgulna, ha 8 sorban egymás után leíránk neki, hogy:
punci punci, punci, punci...stb.
Szóval, pusztán azért mert pár embernek okoztál némi, hamar múló izgalmat, a legnagyobb tisztelettel kérlek: ne érezd magad feljogosítva, hogy folytatod ezt az igénytelenséget!
Javasolnám inkább, hogy olvasgasd rendszeresen a többi történetet, és próbálj tanulni belőlük, ha már mindenképpen ösztökél az írás iránti vágy..

Üdvözlettel
Én
1
Steve
2005. március 8. 12:09
#18
Heló mindenkinek!
Sejtettem, hogy a helyesírásba fogtok belekötni. De a szereplök beszédstilusát próbáltam eredetiesen visszaadni.
Ami persze nem is lehet azonos a helyesírással. Mert ha helyesen írom le, akkor elvész az a hatás, amire itt, megítélésem szerint szükség van!
Igen, használom a word helyesírás ellenőrzését, de az a tájszólást, és a népcsoportok kifejezésmásságát nem ismeri. Ez persze nem azt jelenti, hogy én tökéletes vagyok, és nem szoktam hibázni. Mert én is csak egy vagyok a többi amatőr író között.
Egyébként semmi bajom az etnikummal.
Az írásaim mind kitaláció, és semmi köze a valósághoz!
Üdvözlet minden olvasómnak!
Steve
1
chris
2005. március 8. 10:38
#17
helyesírás szörnyű, de a történet nagyon izgató. 2x elélveztem.
1
Nyelvész
2005. március 8. 06:36
#16
Törő! Igen igazad van! Én is hibáztam és hibázom, "hisz a lónak négy lába van és mégis megbotlik", de ahogy én is egy egyszerű hozzá szóló vagyok TE is és nem egymással kéne foglalkoznunk, hanem segíteni az írót a tökéletesedésre! De ha a kesztyűt elém dobtad vettem a fáradságot és lehajoltam érte. Mint én TE is általános iskola 3. osztályban tanult hibát vétettél mit triplán húzna alá a tanár néni. Idézem: "ne lett volna hejesírási hiba " A HELYESÍRÁST nem pontos j-vel szokás írni:-))))))))))))
KEDVES ÍRÓ! Ha hozzászólásom sértette volna tekintse semmisnek! További jó munkát az íráshoz!
1
david
2005. március 7. 22:35
#15
várom a folytatást.
1
Mz/X
2005. március 7. 22:12
#14
Szerintem is jó, csak 1 dolgot kérek: lécci ne rakj már minden mondat végére felkiáltójelet (!) ! :)
Köszi, 10p
1
wergy
2005. március 7. 21:57
#13
Nekem tetszett. Folytatást!
1
Törő
2005. március 7. 19:19
#12
Mint hogy ismerjük azt a közmondást,
"A kákán is csomót talál az, aki azt akarja látni rajta"
Én azt látom hogy a tisztelt "Nyelvész"úr is így van ezzel!
Mert elvárja azt a másiktól, hogy ne hibázzon a 30504 karakteres történetben, de ő a "nyelvész" Néhány sort nem tud hiba nélkül leírni!Idézem őt!
"fonetikai hibákkal vanm tele"
Na és az összetett mondataiban sem tudja azt, hogy a vesszőket hol kell használni!
Kicsit furcsa nem!?
Inkább a sztorit, és a témát kellene véleményezni! Mert még nem olvastam itt olyan írást, amelyikben ne lett volna hejesírási hiba! De szerintem, nem is ettől függ a jó sztori!
Tehát ami részemről a történetet illeti,
Nagyon érdekes, és ahogyan a Szasza véleményét olvasom unikum irásról van szó! Tehát én az irónak azt üzenem, hogy feltétlen folytassa!
1
Gigi
2005. március 7. 17:23
#11
Szerintem meg akkor lenne az etnikum lejáratva, ha nem szált volna le hozzájuk a "főnök és neje"
Mindenképpen szórakoztató volt számomra, és folytatásra érdemes! 10P
1
Szasza
2005. március 7. 17:14
#10
Szerintem, nem kell itt áltudományosan kezelni ezeket a sztorikat! Mert ezek a szórakoztatásra készülnek, és inkább arról kéne szavazni, hogy melyik történeten lehet aludni, vagy sem! Ez pedig számomra igen szórakoztató volt!
De mondhatom úgy is hogy unikum a többi között, éppen a témája miatt! És ne kreáljunk belőle fölösleges etnikai politikát! Igenis ez tiz pontot ér!
És ha olvasátok a többi néhánymondatos sztorikat, hát azokhoz kell viszonyítani és pontozni ezt is!
1
Axes
2005. március 7. 16:22
#9
jöhet a folytatás, de nem annyira jó hogy ilyen romás
1
Bratyó
2005. március 7. 16:08
#8
Nekem nagyon bejött a sztori Steve,csak igy tovább.Remélem a többi történeteidre is jutt majd időd.
1
John
2005. március 7. 12:21
#7
Steve! Ezt nem kéne folytatni!
Van ennél jobb sorozatod is!
Inkább azt folytasd!
1
Lovecraft
2005. március 7. 11:43
#6
kicsit elirtam: a tények azok tények
1
Lovecraft
2005. március 7. 11:41
#5
nekem tetszet, szerintem pedig tényleg elképztelhető, hogy egy roma családba ilyen megtörténhet, sőt nagyon is, nem azt mondom hogy ez megtörtént eset, de az előttem írónak csak annyit mondanék, a tényeken azok tények és az arányok is, remélem tudja mire gondoltam, a társadalmi helyzetükről pedig nem mi tehetünk hanem ők, hogy még mindig itt tartanak
nálam 10 pont mert hüen mutatta be a romákat és az előző szavazót is korigálnom kell :)
1