Pisis történetünk 1. rész

A témához tartozó történet:
Xintia
6 459 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Andreas6
2022. február 11. 16:22
#9
Nem az én ízlésem.
1
én55
2021. szeptember 15. 13:47
#8
Nekem nem jött be.
1
a
A57L
2014. március 4. 07:12
#7
Nem rossz.
1
Dr. Szabó István
2008. december 28. 16:37
#6
Én imádom ezeket a sztorikat és csak irigyelni tudom azokat a pasikat akik részesülnek ebből az aranysárga nedűből melyhez ma nehezebb hozzájutni mint a droghoz. A hozzászólások többsége is arról tanuskodik, hogy az emberek fatális tévedésben vannak a pisit illetően ez a folyadék egyáltalán nem gusztustalan nem megalázó és nem egészségtelen mindaddig ameddig betartják a résztvevők a higiénés játékszabályokat. Sőt ellenkezőleg nincs izgatóbb egy pisilő leánynál szerintem ezzel az érdekeltek is tisztában vannak még ha soha nem is vallják be, mert nem véletlen, hogy a nők annyira szeretnek bezárkózni és egyedűllenni a müvelet közben.
szerintem a férfiak túlnyomó többségének legtitkosabb vágya ez, csak nincs rá mód hogy lehet ezt a hölgyek tudomására hozni anélkül, hogy a vége nehogy szakítás legyen.
Én is ezzel a problémával küszködöm, mert ha ezzel előhozakodom akár árnyaltan is máris merev elutasításba és falakba ütközöm mert a partnernek gyből a gusztustalanság ugrik be.
Jó lenne ha szemléletet váltanánk.e
1
countrys
2004. július 24. 21:46
#5
Egy okos könyvben azt olvastam, hogy ami két ember között kölcsönös beleegyezéssel történik, az megengedhető. Egy évszézaddal ezelőtt a szopást a kurvák és aszeretők csinálták és nem a tisztességes asszonyok. Ma már nyiltan bevallják a nők (egy része) hogy kipróbálná vagy kipróbálta a saját nemét. Lehet hogy még egy kis időnek el kell tellni, hogy az anális élvezetek mellé a pisi is felzárkozzon.
1
abrakadabra
2004. június 15. 00:08
#4
megmondom őszintén már a családos dolog is undorító, de ettől függetlenül bizonyos mértékig izgató (csak olvasásban),azonban az effajta pisilős történetek már gusztustalanok, ezeket is be lehetne rakni a s/m-ba mivel a lepisilés megalázás kifejeződése.
1
Sasha
2004. június 3. 08:51
#3
a történet aranyos, de azon enyhén megdöbbentem, hogy a szokásos szex mennire pontos koreográfia szerint zajlik a mindennapokban:Ezután jön az, hogy én ...Élvezetem végén van amikor újra kezdem ...Itt egy kis beszúrásnak kell következni.. nem csoda, hogy a férj ennyire extrákra vágyik ha változatosságot akar
1
koli
2004. június 1. 18:51
#2
Bevehették volna a fiukat.
1
T
Törté-Net
2004. június 1. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1