Titkárnőből rabszolga 2. rész
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#10 cscsu50 2016. 11. 7. hétfő 04:09
írd tovább!
#9 A57L 2014. 03. 31. hétfő 05:46
Na ez már jobb.
#8 pimaszub 2012. 03. 29. csütörtök 14:10
Régi kedvenc, nagyon sokszor olvastam smile
#7 srb4fncm 2008. 07. 20. vasárnap 19:10
100-as
#6 Krisz 2004. 12. 18. szombat 23:39
Szerintem is bőven a jóizlés határán belül mozog. Finom, nem durva, mégis sm. És érezhető, hogy ez közöttük egy játék, ami természetesen egy kis kényszerítéssel párosul, hiszen az sm-nek ez az alapja.
Hajnal-lány, csak így tovább.
#5 hhhhh 2004. 06. 7. hétfő 15:24
jó volt!
írd tovább!
nem csináltad rosszul, én értettem.
#4 Hajnal-lány 2004. 06. 7. hétfő 12:02
okostóni: Azzal a véleményeddel nem szállok vitába, hogy gyengének tartod a történetet - neked nem tetszett, ezt sajnálom, de természetesen eszem ágában sincs "védeni a bizonyítványomat".
Arra viszont felkaptam a fejemet, hogy a "realitást" hiányolod. Nem csak írok sztorikat, el is olvasom őket, és már sokszor észrevettem, hogy (nyilván nem csak te) sokan egyértelműen unreal történeteknél a realitást hiányolják. A kerettörténet valóban elég valószínűtlen sok esetben, téged ez zavar. Engem sokkal jobban zavar, amikor egy sztoriban minden pasasnak 30 cm-es a farka, ráadásul egy perces szünetekkel képes ötször-hatszor elélvezni.
Nem biztos, hogy érdekel, de azért leírom: én úgy rakom össze a sztorit, ahogy a saját fantáziámban szerepel. Igyekszem egyértelművé tenni, hogy az adott sm történetben NEM nemi erőszakról van szó, hanem - tudatosan vagy öntudatlanul - mindkét fél akarja, kívánja a dolgot. Ez persze vagy átjön vagy nem... Neked az jött át, hogy "ha nem akar börtönben ülni a főnök" - ergo vmit rosszul csináltam. Szóval ez az egyik dolog, amire törekszem. A másik, hogy - mivel rendelkezem minimális tapasztalattal az sm-ről - a szexuális, erotikus, sm része is minél reálisabb legyen. Istenem, kicsi az esély rá, hogy egy főnök és titkárnője között ilyen szitu alakuljon ki - viszont ha kialakul, nem akarok mindenáron olyan kínzásokat leírni, amelyek nagyon távol vannak a valóságtól.
Szóval úgy tűnik, mások az elvárásaink, elképzeléseink a "realitásra törekvéssel" kapcsolatban. :)

Lofty: köszi! Ez egy irtó hosszú történet, amit darabokra vagdaltam, töltöm fel sorban őket, úgyhogy gondolom nemsokára megjelenik talán a következő, harmadik rész is.
#3 Lofty 2004. 06. 1. kedd 12:02
Folytasd... :)
Mi történt ezután ?
#2 okostóni 2004. 05. 30. vasárnap 06:32
Hülyeség. Egy ilyent igen könnyű a visszájára fordítani, úgyhogy még a titkárnő jöjjön ki jobban. Ha nem akarn börtönben ülni a főnök, nem mer ilyet tenni a valóságban.
Jobb történeteket szeretnénk, olyanokat, aminek van valami minimális realitása, ahol nem az elveszett állása miatt kell sajnálni a főhőst, hanem a szexuális események miatt.
#1 Törté-Net 2004. 05. 29. szombat 00:00
Mi a véleményed a történetről?