Titkárnőből rabszolga 2. rész

A témához tartozó történet:
Hajnal-lány
12 721 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

t
tibee72
2024. március 6. 15:05
#12
Maga a történet jó, de nem szeretem az alázást.
1
én55
2021. szeptember 10. 08:38
#11
Nem az én világom.
0
cscsu50
2016. november 7. 04:09
#10
írd tovább!
2
a
A57L
2014. március 31. 05:46
#9
Na ez már jobb.
1
p
pimaszub
2012. március 29. 14:10
#8
Régi kedvenc, nagyon sokszor olvastam 🙂
2
srb4fncm
2008. július 20. 19:10
#7
100-as
2
Krisz
2004. december 18. 23:39
#6
Szerintem is bőven a jóizlés határán belül mozog. Finom, nem durva, mégis sm. És érezhető, hogy ez közöttük egy játék, ami természetesen egy kis kényszerítéssel párosul, hiszen az sm-nek ez az alapja.
Hajnal-lány, csak így tovább.
1
hhhhh
2004. június 7. 15:24
#5
jó volt!
írd tovább!
nem csináltad rosszul, én értettem.
1
Hajnal-lány
2004. június 7. 12:02
#4
okostóni: Azzal a véleményeddel nem szállok vitába, hogy gyengének tartod a történetet - neked nem tetszett, ezt sajnálom, de természetesen eszem ágában sincs "védeni a bizonyítványomat".
Arra viszont felkaptam a fejemet, hogy a "realitást" hiányolod. Nem csak írok sztorikat, el is olvasom őket, és már sokszor észrevettem, hogy (nyilván nem csak te) sokan egyértelműen unreal történeteknél a realitást hiányolják. A kerettörténet valóban elég valószínűtlen sok esetben, téged ez zavar. Engem sokkal jobban zavar, amikor egy sztoriban minden pasasnak 30 cm-es a farka, ráadásul egy perces szünetekkel képes ötször-hatszor elélvezni.
Nem biztos, hogy érdekel, de azért leírom: én úgy rakom össze a sztorit, ahogy a saját fantáziámban szerepel. Igyekszem egyértelművé tenni, hogy az adott sm történetben NEM nemi erőszakról van szó, hanem - tudatosan vagy öntudatlanul - mindkét fél akarja, kívánja a dolgot. Ez persze vagy átjön vagy nem... Neked az jött át, hogy "ha nem akar börtönben ülni a főnök" - ergo vmit rosszul csináltam. Szóval ez az egyik dolog, amire törekszem. A másik, hogy - mivel rendelkezem minimális tapasztalattal az sm-ről - a szexuális, erotikus, sm része is minél reálisabb legyen. Istenem, kicsi az esély rá, hogy egy főnök és titkárnője között ilyen szitu alakuljon ki - viszont ha kialakul, nem akarok mindenáron olyan kínzásokat leírni, amelyek nagyon távol vannak a valóságtól.
Szóval úgy tűnik, mások az elvárásaink, elképzeléseink a "realitásra törekvéssel" kapcsolatban. :)

Lofty: köszi! Ez egy irtó hosszú történet, amit darabokra vagdaltam, töltöm fel sorban őket, úgyhogy gondolom nemsokára megjelenik talán a következő, harmadik rész is.
1
Lofty
2004. június 1. 12:02
#3
Folytasd... :)
Mi történt ezután ?
1
okostóni
2004. május 30. 06:32
#2
Hülyeség. Egy ilyent igen könnyű a visszájára fordítani, úgyhogy még a titkárnő jöjjön ki jobban. Ha nem akarn börtönben ülni a főnök, nem mer ilyet tenni a valóságban.
Jobb történeteket szeretnénk, olyanokat, aminek van valami minimális realitása, ahol nem az elveszett állása miatt kell sajnálni a főhőst, hanem a szexuális események miatt.
1
T
Törté-Net
2004. május 29. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1