Apró vétkek

A témához tartozó történet:
DonnaFlo
14 955 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

gramacor
2003. augusztus 7. 12:09
#12
Határozottan nem rosz történet. 9 pöty. Azzal amit írtatok viszont nem értek egyet. Tapasztalataim szerint minden nőnek másfajta kényeztetésre van szüksége általában is és érzelmi állapttól függően is. És mivel sajnos a nők (tapasztalataim szerint) nem nagyon mondják meg hogy mire van szükségük vagy mit szeretnek ezért a férfiak kénytelenek találgatni ami nem mindig vezet célra. Tehát nem feltétlenül a férfiak rosszabak, csupán tudatlanabbak.
1
PER
2003. augusztus 3. 11:28
#11
HALI! Grat a történetért!
Bár sajna a pénzdíj miatt alig-alig járok ide, de ez egy kiváló munka..nem értem, hogy az ilyen profi munkák miért nem fizetősek!?! Bezzeg a szutykokért fizetni kéne...

Még1x grat a töriért! 10pötty
1
honey
2003. augusztus 1. 12:56
#10
Kedves DonnaFlo!

A történet csodálatos, a kérdesem a következő: megtörtént? Sokak számára, ez nem fontos számomra azonban igen.
1
TheChronic
2003. július 22. 21:09
#9
Kedves DonnaFlo!

Megtisztelő,hogy figyelembe veszed a véleményemet.A másik történettel nem lesz gond,meglátod.Remélem,a módosítás nem vesz le a tartalmi értékéből.

TC
1
DonnaFlo
2003. július 22. 12:04
#8
Sziasztok!
Köszönöm a hozzászólásokat.
Jó érzés, hogy elolvastátok az írásomat, és nagyjából tetszett is mindenkinek.

TheChronic, igazad lehet... ( Az építő jellegű kritikát mindig szívesen fogadom :-))) )
Tényleg más leírni valamit, ami valahol benne él az emberben, és megint más ugyanazt a dolgot kívülállóként, első olvasatra megemészteni. Asszem, a második történetemnél is ugyanebbe a "hibába" estem, de már nincs mit tenni, mert elküldtem... (Ez a két írás már készen volt, amikor rátaláltam erre az oldalra.)

Üdv: 'Flo
1
TheChronic
2003. július 22. 01:34
#7
Van egy kifogásom,amit dícséretnek is szánok: ez így átkerülhetne a leírás kategóriába.Az együttlét rendkívül tanulságos lehet mindenki számára,nemtöl függetlenül.Viszont éppen ez öli meg az erotikát benne,ez a mértani pontosság,ez a minden részletre kiterjedö szakszerűség.
Sajnos ez a végére átcsap egy olyan korlátlanul hömpölygö részlet-áradatba,ami egyrészt fölösleges,másrészt emészthetetlen,és távolivá válik miatta az igazi lényeg: a két szeretö közti lelki kötelék.A kevesebb több!
De valóban igényes,szépen felépített történet - legközelebb(mert nagyon remélem,hogy lesz legközelebb!)ne sajnáljuk töle azt a néhány hét finommunkát,igazítást,jó? :)

Megan: a vitában teljes vállszélességgel melletted állok ki.Az érved világos és megcáfolhatatlan.Amit a nök egymásnak nyújthatnak,azt egy férfi legfeljebb hosszas és kitartó tanulás után képes utánozni...

Squito: ide nem tud harmadik beszállni,bocs... :)
1
Sherryen
2003. július 18. 22:48
#6
Nagyon szép, igényes történet. 10 pont
1
Squito
2003. július 18. 14:01
#5
Szép történet, beszállnék szívesen harmadiknak!
1
megan
2003. július 17. 23:56
#4
Kedves geza, nem gondolod, hogy egy nő csak jobban tudja mit szeret a másik nő? Hisz a testük egyforma! Csak annyit kell tennie, hogy úgy kényezteti partnerét, ahogyan magának kívánná. És erre egy férfi sem lehet képes. Egyébként igényes történet!
1
morlox
2003. július 17. 14:19
#3
szépen megírt, jó történet. 10p
1
geza
2003. július 17. 04:04
#2
Nem tudom mi ez az idiotasag, de eleg szar lenne mar ha a baratok igy mulatnak az idot. Na meg mi az a hulyeseg, hogy "Ezt így egy férfi sem képes eltalálni, legfeljebb véletlenül"
? Ekkora barmot.. Hogy ezt honnan veszi? Akkor tuti nem volt meg ferfival(nem kisfiuval:)
1
T
Törté-Net
2003. július 17. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1