A dunyha

A témához tartozó történet:
vidraa
3 848 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
angel234
2022. február 27. 04:26
#32
Érdekes és nem rossz történet.
1
cscsu50
2022. február 26. 15:33
#31
Nem rossz írás.
1
Andreas6
2021. július 1. 10:09
#30
Fantasztikus a stílusod!
1
én55
2021. május 9. 10:33
#29
Nagyon jó írás.
1
didide
2020. június 17. 16:30
#28
nagyon jókat életszaguakat irsz
1
z
zoltan611230
2019. május 5. 05:19
#27
Az írás jó...
1
a
A57L
2014. május 9. 07:33
#26
Nem rossz írás.
1
p
papi
2013. április 23. 05:20
#25
Nagyon jó
1
t
tiborg
2011. október 30. 02:38
#24
Kituno humoros,erotikus tortenet. Miert nem irsz mostanaban???!!
1
sihupapa
2008. október 31. 03:34
#23
A történet és a "vidraa, torkos" eszmecseréje meg érte
a tagdijat.
1
vidraa
2007. szeptember 26. 08:28
#22
Bocs a félreütésekért, álmos vagyok... cefetül...
1
vidraa
2007. szeptember 26. 08:23
#21
igazából most pötyögök egy régi sztorimon, ahol hoszonpár körül elcsábítiott rámenős, folyton torkos(bocs a szójátékért) 40es. Nem voltam már kezdő, de sok szépet és jót tanultam, kaptam tőle...
cserében elcsábítottam a 16éves majnem
szűz lányát.. "Anyja lánya" lesz a címe. Az hosszabb lesz éks kimerítőbb.. annyi minden történt.. de csaak akkor követhető ha mindent beleveszek. Lassan úgy érzem, újra írom a "Háború és békét" legalábbis hosszra.. Neked ajánlom. Egy hónapon belül bedobom..
1
Torkos
2007. szeptember 25. 09:41
#20
Remélem sokan olvassák el ezt a gondolatváltást, és drukkolok a lányoknak. Sok ilyen malom őröljön az Örömvölgyben, és ez lesz a Mosoly Országa!
1
vidraa
2007. szeptember 25. 09:14
#19
Egy malomban őrlünk... csak másként nevezzük a lisztet... De örömmel állapítom meg, hogy a Te partnerednek sincs oka panaszra...
akkor legalább két boldog és kielégült nő van az országban...:DDDDD
1
Torkos
2007. szeptember 25. 08:52
#18
Azt hiszem, tisztázni kellene, hogy mi a baszás. Nos ez viszonylag egyszerű. Kezdete a behatolás elhatározása, a folytatása az a mozgástipus ami a férfinél a magömlést eredményezi, a vége pedig a magömlés. A cél az egyértelműen férficentrikus végkifejlet. A nő csak eszköz. A szeretkezés női műfaj. Lélektől lélekig hatoló mámorító érzésvilág. Ebben igazából mellékes a nemi hovatartozás. A szerepek helyzetenként, érzelmi állapotonként változhatnak. A cél az, hogy megpróbáljunk a másikban egy kedvező lelkiállapotot felépíteni, azaz boldoggá tenni. Ebben igazán nagyok a nők. Tanulunk, tanulunk, de rossz diákok vagyunk, többnyire, így a nők sajna kénytelenek lealacsonyodni hozzánk, hogy ezt követően felemeljenek bennünket. De ez ritkán sikerül. Úgy gondolom, hogy nekünk talán sikerült felemelkedni valamennyire, és ezt kívánom minden olvasónak. Egy nőt megbaszni nem nagy tett, de jól szeretkezni vele, az már valami. Az élet értelmét ez adja. A többi csak úgy van.
1
vidraa
2007. szeptember 25. 08:29
#17
Tévedsz Barátom!
A szeretkezésben nincs baszás. Baszni bárkivel tudsz. Szeretkezni csak a "kedvessel".
Baszáskor a testetek egyesül.
Szeretkezéskor a lelketek is. A szeretkezés nem baszástechnika kérdése. Az lelki dolog...
Más...
Én úgy próbálok írni, ahogy kiskocsmában, sört kortyolva, mesélem el a haveroknak életem néhány érdekes, mulatságos(nak gondolt) esetét.
Ha a toplista élére hajtanék, akkor a képernyődön
egy gusztusos anyai puncit látnál, akiben a fia farka jár, a seggébe a másik fia, a száján a lánya ül, akit seggbe kúr az izmos nagybácsi, miközben szopja az apja farkát...(a nagyit nem kéne bevenni? 55éves, de még nagyon formás, állandóan a fitneszteremben lóg...):DD
1
Torkos
2007. szeptember 24. 09:42
#16
A szerencsés fiatal fiúkat idősebb nők csábítják el.
Azaz, tizenéves fiúkat a huszonöt és a negyvenöt év közöttiek. Olyanná nevelik öket amilyet szeretnének.
Ezek a fiúk aztán lepedőakrobataként elvarázsolják a fiatal lányokat és elkezdődik a hajsza. A lányok egymástól orozzák el öket, és az elhagyottak keresik az utódjukat, de nem találják, mert az ilyen ritka nagy kincs. Ezek a fiúk nemcsak baszni tudnak, hanem szeretkezni is. És a lányok, azok lányok. Jobban szeretnek szeretkezni, mint baszni, ugyanis minden szeretkezés csúcsa lehet a baszás, de nem minden baszás része a szeretkezésnek. Végső következtetés >>>>> A jó baszás csak néhány percig tart, a jó szeretkezés néhány óráig, és benne több jól sikerült baszás is ott van. Ezt az írók végre tudomásul vehetnék, az olvasók pedig észre, és nem adnának mindenfélére max. pontszámot, az igényesen megírt történetekre pedig alacsonyat.
1
vidraa
2007. szeptember 24. 08:05
#15
No, igen...
Van egy elméletem miért van annyi gond a kapcsolatokban.
A fiatal lányok (általában)a fiatal srácokra hajtak.
De Ők nem tudnak bánni Velük... Mire mrgtanulják, közápkorú férfiak lesznek, de így már nem kellenek a lányoknak...
Csak a középkorú nőknek. Velük viszont még nem tudnak bánni... Mire megtanulják, vén kecskék lesznek, akik nem kellenek a középkorú nőknek...
Csak a vénasszonyoknak, Velük persze még nem tudnak bánni... Mire megtanulnák... Feldobják a pacskert...
Az élet tragédiája...:D
1
Torkos
2007. szeptember 23. 20:23
#14
Miről is van itt szó? Dugni szeretnék, csak úgy, általában. Nincs cél, nincs igény, csak szükség. Mint a szarás. Muszály, mert különben tele a gatya.
A kiscsaj meg kéznél van. Most mutasd meg! De kinek?
Magadnak? Neki? A fáradozás végülis, sajnos eredményre vezet, mert a mechanikai inger győz. Lehettél volna akár vibrátor is, de nem volt benned tartós elem. Közöd nincs az egészhez, mert ez a dolog nem rólad szól. A nők a legtöbb aktust így élik meg. Nélküled, a maguk örömére.
1
vidraa
2007. szeptember 23. 19:41
#13
köszi...
attól van, hogy a cinizmusom az éget veri.......:D
1