Megy a gőzös, megy a gőzös, Kanizsára... 1. rész

A témához tartozó történet:
Thael
8 141 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Tom57
2024. február 13. 01:58
#26
Jó lett az első rész.
1
cscsu50
2022. február 20. 21:18
#25
Nagykanizsa és Keszthely nem egy vonalon van
1
én55
2021. április 29. 09:58
#24
Jó ez, nincs vele semmi gond.
1
f
feherfabia
2019. november 6. 06:09
#23
Egész kellemes kis történet!
1
z
zoltan611230
2019. május 3. 03:53
#22
Szerintem jó.
1
Andreas6
2018. május 20. 15:54
#21
Általában én szoktam szembe menni a tömeggel. Ezt a szerepet most átvállalta A57L. Így nyugodtan megvallhatom: tetszett!
1
a
A57L
2015. július 13. 04:22
#20
Nem tetszik.
1
genius33
2013. március 21. 08:45
#19
Nagyon jó! 🙂
1
t
tiborg
2011. február 11. 03:42
#18
Ugy nezem 2003-ban sok vasutas(susu)es agronomus/kertesz(nem gyermekkertesz)olvasta ezt a tortenetet!!! Nem erdekes a vasuti menetrend es a cici kobtatalma(egy maroknyin tul ugyis karbavesz)a tortenet menete jo,hihetetlen de jo es az a fontos!! En elveztem. 9.
1
TheChronic
2003. május 10. 13:18
#17
Ildikó,Thael: Jesszus,akkor én már csak 3.nak mehetek? Persze ha bevesztek.Majd én leszek a krónikás...:D De csak ameddig el nem dobom a tollat...:))

Ildikó: bíztam benne,hogy te IGAZÁN szereted a kényeztetést...na,rajtam aztán nem múlna,hidd el! ;D
Nagyon várom a történetedet!!! De ha álnéven írod,vmit tegyél bele,amiröl legalább én felismerlek ;D
Nem is értem,hogy vonhattad kétségbe az esélyeidet nálam...azt hittem,ez egyértelmű! ;)
1
Thael
2003. május 10. 11:25
#16
Ildikó: Akár így is lehet, bár valóban nem teljesen így gondoltam (kicsit hitelesebbre... O:).

A Budapest-Siófok vonal az jónak hangzik... Jár arrafele InterCity? :)
1
Wakkhangya(C)
2003. május 9. 14:47
#15
Má' évek óta kocsival járok a Siófok-Budapest vonalon, de ha írtok 1 jó történetet visszaülök a vonatra... ;-)
1
Ildikó
2003. május 9. 09:31
#14
Chronic: Őszinte örömmel nyugtázom, hogy tévedtem! :)) És imádom ha kényeztetnek!!!! ;). Sajnos nagyon kevés időm van, de hamarosan szakítok és írok neked valami isteni történetet!!
Thael: Hogyne számítana! Közös történet?? Én megírom az elejét és te befejezed? Vagy nem egészen így gondoltad? :) ;)
Mit szólsz a Budapest-Siófok vonalhoz? Ott nem kell átszállni!Így nem lehet hiba a történetünkben! :))
1
Blackman
2003. május 9. 08:01
#13
Nem is tudtam hogy errefelé ennyi a vasutas... engem a story érdekelt, nem az h kell átszállni. Nahmind1. 9 pötty.
1
Thael
2003. május 8. 21:01
#12
Jaigen! Akartam még valamit! :)

Ildikó: Ha számít valamit, én pont a cseresznye-labda méret közöttit szeretem. :)

.oO(mit szólnál egy közös történethez? >:)
1
Thael
2003. május 8. 20:45
#11
Engem rettentően elszomorít, amikor valaki beleköt, hogy nem igaz. És ha nem? Nem írtam sehol, hogy igaz (azt sem, hogy nem :). Attól, hogy egyes szám első személyben írom, még nem jelenti azt, hogy igaznak próbálom beállítani. Igazából két okból teszem ezt: egyrészt én így találom hitelesebbnek a történetet - és egy történet akkor jó, ha valamelyest hihető -, másrészt nem kell azzal fárasztanom magam, hogy neveket találok ki a szereplőknek.

Mellesleg ha valakit érdekel, a történet valóban nem történt meg, legalábbis nem így. Félreinformáltak, és Siófokon háromszor is azt mondták, nem kell átszállnom Keszthely fele, ígyhát teljes lelki nyugalomban utazgattam, egészen Nagykanizsáig. A történet alapját pedig az képezte, hogy a szemközti ülésen foglalt helyet egy pár, melynek férfi tagja a nő mellén pihentette a kezét egész úton, s finoman simogatta.

Nyah. Ennyi. :P
1
TheChronic
2003. május 8. 19:35
#10
Ildikó: nem "talán egyszer",hanem írd meg,hadd olvassuk! már olyan régóta ígéred...
Nem figyelsz arra amit írok! :) Pont a kettö közti méret a príma! Úgysem a méret a fontos,hanem,hogy a tulajdonosa szeresse a kényeztetést...:))
Azért a cseresznyét is szeretem,ha szép érett szilva van alatta...:)
Tényleg teljesen mindegy,hogy igaz-e,de hagyjuk,hadd vitázzanak...
1
Ildikó
2003. május 8. 16:47
#9
Nem győzöm ismételni magam, már rég fel kellett volna adnom! Kit érdekel, hogy igaz-e vagy sem???
Jó kis sztory! Tetszett! Nekem is volt hasonló, talán egyszer leírom ide.
Chronic: És a cseresznye-labda méret köztieket nem us szereted?? Elszomorítottál! Semmi esélyem!
1
xVazze
2003. május 8. 16:17
#8
Nem mintha ez lenne a legfontosabb a történetben, de igencsak ritkán fordult elő, hogy Nagkanizsa felé a gyorsvonatról át kelljen szállni B.szentgyörgyön. Ráadásul ugyanott 2x... :))
1
TheChronic
2003. május 7. 17:43
#7
Én igazán nem preferálok konkrét mellméreteket,de ez az egy kikötésem van: ha már kicsi,akkora legyen,hogy akár az egész beférjen a számba...inkább egy ilyen,mint akkora labdák,hogy megfulladok köztük...(szép halál...)

Gratulálok Thael,az ötlet és a kivitel is a megszokott höchste minöség!
1