Tanuld meg az anális szexet

A témához tartozó történet:
Tiger-T
8 328 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

én55
2021. április 25. 12:01
#24
Ifjú éveimben volt egy barátnőm na nálam nem volt semmire szükség. Elég volt kimondani, hogy jól seggbe duglak és máris olyan nedves volt a segge mint ha a puncia lett volna.
1
a
A57L
2014. május 1. 08:36
#23
Ez jó lett.
1
p
papi
2014. január 20. 12:07
#22
Tökéletes
1
Manó Kaland
2003. június 26. 20:05
#20
Örülök a leírásnak.
Nagyon hasznosnak tartom.
1
Xcal
2003. május 8. 17:09
#19
Egyetértek a kategória létrehozásával.
1
Poc
2003. május 2. 09:52
#18
Nagyon Király, 10 pont! Elolvastatom a Párommal is, hátha kedvet kap hozzá :-)
1
Supra
2003. május 2. 09:11
#17
Tegnap este megtortent :). Eloso alkalom nekem is, elso alkalom a lanynak is.
Kovetkeztetes reszemrol: nagyon jo; kovetkeztetes reszerol: jo, de ha gyakorolunk nagyon jo lesz.
Eloszor hosszu nyelves elojatek mindket lyuknal, utana egy kis hagyomanyos behatolas a punciba, kovetkezett a babaolajas ujjal valo lazitas es vegul a behatolas. Picit fajt neki a behatolas; az uj lyuktol annyira be voltam gerjedve, hogy nagyon gyorsan beleelveztem, de szerintem elso alkalomra ennyi mozgas eleg volt a lyukacskanak.
1
totó
2003. április 30. 14:19
#16
Akkor ma este újra próbálom. Ha bejön megáldalak.
1
JSJR
2003. április 30. 01:08
#15
Tökéletesen jókor jött ez a sztori, mert a barátnőmmel most terveztük kipróblni és ez kell. Köszi mindenkinek.
1
Gyula
2003. április 29. 23:14
#14
Kiegészítő megjegyzések; Van hölgy, aki guggolásból, a hanyttfekvő hím álló rúdjába való lassú beereszkedést részesíti előnyben. Ha szeret az ember a mellekkel foglakozni, ez sem utolsó.
Egy ideig a popsinak alá kell fogni, hogy könnyítsük a terhelést. Ha már tövig bennt van, a kezeknek lehet szabadon kalandozni.
És ha a lány nem magától csinálja, finoman rá lehet vezetni arra, hogy milyen felséges érzés, és látvány ha a popószex közben ügyesen ujjazza a csiklóját!
Ennek ellenére az anális egyesülés legyen csak ünnepnap a szerelemben,mert azért a visszaélés evvel a múvészettel ,vagy a "szakszerűtlen" használat kellemetlen következményekkel járhat. Ez ne riasszon el senkit, mert a masszív alkoholizmus és az absztinencia között is van átmenet (pld. két deci tokaji, ebéd után....)
1
pityke
2003. április 28. 22:16
#13
Nagyon fontos írás és remélem hasznos is lesz!
1
Lang
2003. április 28. 20:19
#12
OK - majd találkozunk és akkor ...
:D
Én is szeretlek!
1
PiercingGirl
2003. április 28. 20:17
#11
Jolvan Cicám :)) De legyél gyengéd :)) Szeretlek !!
1
Lang
2003. április 28. 20:15
#10
PiercingGirl: én benne vagyok - csak majd legközelebb kipróbáljuk (a pasid) :)
1
Tiger-T
2003. április 28. 15:24
#9
Assfucker és Tequila ötletei tényleg hasznosak. A Tequila-féle póz lényegében ugyanaz, mint az ágyon fekvős, csak így még jobban kitárulkozhat a lány és könnyebb behatolni. Belegondolva talán ez jobb is.
PiercingGirl számolj be az eredményről!
1
PiercingGirl
2003. április 28. 13:22
#8
Tanultam a sztoribol ;)) Majd a pasimnak is megmutatom had tanuljon belőle ;))
1
Tequila
2003. április 28. 13:13
#7
A legjobb pozitúra, ha a lány négykézláb pózból a mellkasát az ágyra leengedve, a lábait széttárva maga alá húzza és a popsiját felfelé tolja.
A szeximádó lányokat könnyű rávenni a dologra, főleg ha nem b@szta szét valami "eccerű" állat a popsijukat. Kezdetnek a nyelvvel való ingerlést ajánjanám, elő v. utójáték alatt. Sőt, utójátékkor a hölgy megtapasztalva az új érzést kívánni fogja/kivácsi lesz erre a játékra.
Egy másik bevezetési forma lehet a lovaglópózos szeretkezés alatt a végbélnyílás ujjal való ingerlése.
Először a nyálas ujjaddal simogasd a nyílást, majd a vad vágta alatt hatolj be egy ujjperccel és mozgasd (ne rángasd !) fel-le, balra-jobbra körözve.
Így az orgazmus alatt az ujjaddal is érezheted, amint a záróizom össze-összerándul.
A legfőbb tanácsom, hogy soha ne eröltesd, a gyümölcs be fog érni.
Eddig nekem minden lánnyal megvolt, és rendszeressé vált :).
1
Assfucker
2003. április 28. 01:52
#6
Egy jó, módszer az elllazitásra, ha előtte hagyományosan szeretkeztek, vagy még inkább ha orálisan juttatod előtte el a csúcsra. Mikor elmegy az izom mozgásnál a feneke záróizmai is hasonloan működnek a hüvely izmokhoz, és nagyon el tud ott hátul is lazulni:-)
1
Tiger-T
2003. április 27. 18:18
#5
TheCronic sorry ha valamit kihagytam, várom a kiegészítést.
Macleod elnézést ha az anatómiánál hibáztam, de nem vagyok orvos, csak egy könyvet használtam. Viszont jó lenne, ha itt a fórumban kijavítanál.
Még ide tartozik, hogy javaslatot tettem Törté-Net-nél hogy ezekre a leírásokra vezessen be egy új kategóriát, mondjuk 'Leírás' :-) Ezek azért mégse sorolhatók a 'Hetero' kat.-ba. Aki egyetért, az javasolja Törté-Net-nél.
1