Egy másik évfolyamtárs

A témához tartozó történet:
Arletta
30 966 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Arletta
2003. április 24. 18:18
#17
Kedves Törté-Net!
Köszönöm szépen!

Kedves Kritikus!
Köszönöm, ez jól esett.
Nem tudom, hol lehet, én Párizsban vettem annak idején.

Arletta
1
Kritikus
2003. április 24. 14:34
#16
Ez olyan jó volt, hogy kinyomtattam és meg fogom mutatni a páromnak. Pedig ilyet tán egyetlen alkalommal csináltam.

10 pont

Gratulálok!

Ui: Hol lehet Zöld Chartreuse-t szerezni Magyarországon????
1
T
Törté-Net
2003. április 24. 12:55
#15
Kijavítottam a 3 pontot 3 db pontra... :) Most már meg tudja jeleníteni.. :)
1
Arletta
2003. április 24. 10:25
#14
Kedves gggyyyyyóóóógy!
Rosszul érzed, itt nincs szó semmi tudatos szerkesztésről. Egyszerűen ez történt. Gondold filmnek, ami hol rohan, hol lassan mozog. Természetesen elnyújthattam volna a végét is talán részletesebbre, de nem volt hozzá lelkierőm.

Arletta
1
Arletta
2003. április 24. 10:22
#13
Kedves TheChronic!
Örülök, hogy örülsz.
Ne is tudd meg, mit jelent... pokoli volt.
Én nem "lazítónak" iszom szívesen Curacao-t (más szeszt sem), hanem az ízéért. Szeretem.
A hangvétel valóban kicsit komolyabb. Nagyon nehéz volt ezt megírni, hiszen még ma is fáj néha. Talán ezért is hosszabb valamivel a "körítés", mint a többiben. Azt hiszem, most, hogy kiírtam magamból, és így megoszthattom másokkal is, könnyebb lesz majd.
Nem hiszem, hogy valaha is nekiállok regényt, vagy akár novellákat írni. Nincs meg hozzá a szükséges fantáziám. Ezek a történetek mások, ezek valóságosak, megtörténtek, és velem történtek meg. Ráadásul időm sincs. De a bíztatást köszönöm.
És jogos a feddésed is: sajnos a gépem újratelepítése után elfelejtettem kivenni a három pont automatikus lecserélését a szövegszerkesztőből. (Azóta pótoltam ezt a mulasztást.) Így aztán sajnos ezek nem jelennek meg (nemcsak a Netscape-ben, hanem az Explorer-ben sem). És ebben talán több is van, mint az előzőekben, ezért zavaróbb.

Arletta
1
Arletta
2003. április 24. 10:09
#12
Kedves szinyor, naki, JW, Tiger-T és Moncsi!
Köszönöm!

Kedves xxe!
Igen, a vége sajnos tragikus, de ez van sajnos.

Kedves Kende!
A történet nem kitalált, ahogy az eddigiek sem. Sajnos. Amit nem írtam le (bár megtehettem volna): kis híján idegösszeomlást kaptam.

Arletta
1
Kende
2003. április 24. 08:42
#11
Én általában csak olvasom itt a történeteket és nem szoktam hozzászólni, mert megteszik ezt helyettem mások. Amit most szeretnék leírni az az, hogy remélem a történet csak kitalált (ami semmit nem von le az értékéből), és a valóságban nem kellett ekkora traumát átélned.
1
Moncsi
2003. április 24. 01:58
#10
Tényleg nagyon jó volt, mint ahogy az eddigiek is! Ügyes vagy és csak így tovább! 10 pötyi :)
1
Tiger-T
2003. április 23. 19:23
#9
Mestermunka. Ha lehetne, 20 pontot adnék, de hát csak 10-et lehet.
1
gggyyyyyóóóógy
2003. április 23. 17:40
#8
Tudatosan szerkesztett mű, bár a vége egy pár szóval rövidebb lett, mint kellett volna legyen. Én azért így is láttam a szürke felhőket és a kikandikáló halvány napsugarakat. Írásból 10 pont és csak az számít.
1
TheChronic
2003. április 23. 15:38
#7
Kedves Arletta!

Az elején nem értettem,miért komolyabb a hangvételed,miért nincs benne az az élénkség,ami nálad szokásos.Aztán a végén persze megvilágosodtam...

[Kicsit zavart,de ez nem a te hibád(már megint akadékoskodok),hogy sok helyütt olyan karaktereket használtál(Word),amit a Netscape-em csak kérdöjelként tudott értelmezni.Szerintem olvasd el Törté-Net tájékoztatóját,ott leírja,mit nem szabad használni.]

A történetedröl csak felsöfokú jelzökkel lehet beszélni,fantasztikus,mint az eddigiek.Nagyon úgy tűnik,hogy kezdesz "kiérlelödni",igazán komolyan most kerülnek elö az eszközeid,képességeid,és már ki tudod használni a történeteidben rejlö lehetöségeket szinte a végsökig.
Sajnos az,hogy ez az egész sztori valójában emlék-állítás Ritának,meglehetősen árnyalja a képet.De egyúttal rámutat arra is,hogy - kellö mennyiségű szabadidöt feltételezve - remekül megállnád a helyed regény- v. novellaíróként,és én buzdítalak és támogatlak,hogy vágj bele egy nagyobb műbe.Igazi opus lehetne; rajtad biztosan nem múlik... :)
TheChronic
1
TheChronic
2003. április 23. 15:14
#6
Kedves Arletta!

Azzal kezdem,hogy nagy öröm volt ismét töled olvasni valami értékeset.

Elsöre no comment-et akartam írni,de két megjegyzésem mégis lenne:
-az egyik,hogy részvétem Rita miatt,de nem írhatom,hogy átérzem,mert fogalmam sincs,milyen veszteség lehet ez.
-a másik az lett volna,hogy szerintem is a Curacao a legjobb lazító-ital,amit kapni lehet :D
Tudod mit,írok másikat.
1
JW
2003. április 23. 14:49
#5
Röviden csak ennyit: szép :) megérdemli a 10 pöttyöt
1
xxe
2003. április 23. 14:29
#4
kár a szomorú végért, de reality.. 9p
1
naki
2003. április 23. 13:38
#3
Ahhoz képest ,hogy leszbi nagyon jó.9 pont.
1
szinyor
2003. április 23. 13:09
#2
basszus...ez szép volt
1
T
Törté-Net
2003. április 23. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1