Az örömtanya rabszolgái 3-4. rész

A témához tartozó történet:
Wolfsoft
17 500 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Hardmaster
2003. január 31. 06:32
#12
Nem szokásom mások story-fórumába válaszolni, de most gyakorló Masterként mégis megteszem.
Abban egyetértek, hogy a műfaj-megjelölés nem fedi a helyzetet. Az első rész még tényleg "sima" hetero szex volt, meglepő végződéssel. De ez már inkább tartozik az s/m kategóriába.
Viszont! Az igazi BDSM, sőt, még az igazi s/m szex is két (vagy néha több) ember egyenrangú megállapodásán kell alapuljon. Maximálisan önkéntes tehát a sub-állapot, és pontosan meg van szabva az a határ, amit a Dom nem léphet át. Itt ilyesmiről nincs szó, csak s/m eszközök vannak felhasználva, úgyhogy ez közönséges és a BTK-ba ütköző erőszak. Ráadásul emberrablással (akkor is az, ha megtévesztés forog fenn) párosítva, bár nem tudom, mi a pontos minősítése. Szerintem egy bíró ennek a párocskának lazán fejenként 20-25 évet utalhatna ki, hisz egyértelmű a bűnszövetkezet, az előre megfontoltság, az aljas szándék... (Hozzáteszem, hogy nem vagyok jogász!)
Ami pedig az "elállatiasodott durva eredményközpontú és egyáltalán nem emberi magatartást kívánó dolog" minősítést illeti, az ellen tiltakozom! Ha két (vagy több) ember ugyanezt önként megállapodva teszi, és mindenkinek jó, akkor ugyanúgy "kellemes élvezetünknek hódolunk", mint mások. Csak nekünk (dominánsoknak és suboknak) más jelenti a kellemes élvezetet.
1
Ewet
2003. január 31. 02:19
#11
Nem rossz sztori, bár senkinek sem kívánom (főleg az áldozatoknak), hogy ilyenben része legyen. Az írót arra kérném, ne menjen homoba. Thx!
1
Én
2003. január 30. 15:26
#10
Anymyna: Kinek a pap, kinek a papné.
Aki ezt a stílust kedveli az olvassa, aki nem az nem. Én speciel meg sem nyitom a homo történeteket, így aztán nem is látni tőlem olyat, hogy én mennyire utálom azt.
Kinek a pap, kinek a papné...
1
Anymyna
2003. január 30. 15:13
#9
Nos, ami azt illeti nem biztos, hogy a durvaság olyan elemi fontoságú lenne a szeretkezésben, mert az arról szól, hogy egy kellemes élvezetünknek hódolunk, nem pedig valami elállatiasodott durva eredményközpontú és egyáltalán nem emberi magatartást kiívánó dolgoról van szó. Ez egyszerűen ízléstelen!
1
TheChronic
2003. január 30. 14:52
#8
Csatlakozom Ildikóhoz! Egyre durvább,és ez nem baj! Végülis a kiszolgáltatottság a rabszolgalét lényege,nem?
1
Ildikó
2003. január 30. 10:38
#7
Engem borzasztóan felizgat! Kérlek írd tovább!!!!
1
Rambo
2003. január 30. 10:13
#6
ennek szerintem sem a "hetero" kategóriában a helye. Elég gáz a történet...
1
Sky
2003. január 30. 09:36
#5
Haat... Nem rossz, de jo a mufaj megjeloles:
sado-homo-hetero.
Technikailag jo, de a mentalitasa lehetne jobb...
7 pont
1
97
2003. január 30. 04:37
#4
ez nem hetero tortenet
1
Tibor
2003. január 30. 03:39
#3
egyre gázabb......
1
T
Törté-Net
2003. január 30. 00:00
#2
Mi a véleményed a történetről?
1
T
Törté-Net
2003. január 30. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1