Nyári Kalandok

A témához tartozó történet:
Mouse
10 673 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T.Z.Ash
2003. január 21. 04:56
#20
Alma! Naggyon nagy vagy! Nem probálkozol humorista pályával? :)
1
miyagi
2003. január 20. 15:08
#19
Príma,mikor jönn a folytatás?
1
Machine
2003. január 20. 11:37
#18
Tényleg mindenki máskor kezdi.
Én 20 évesen próbáltam ki, milyen is az élet borotvált fasszal. Az biztos, hogy soha többet, de nem lehet ezt a dolgot kor szerint behatárolni.
1
Rambo
2003. január 20. 10:04
#17
Vázze, nagyobbakat röhögtem a hozzászólásokon, mint a történeten :DDD Bár az "eszköz" mindent levert :))) Persze a klisék itt is megtalálhatók voltak: "erre vártam már 2 éve" stb, a 7 ponttól kicsit messze van még, de ígéretes kezdet, a folytatásnál próbáld meg kerülni a szokványokat, mert az unalmas...
1
alma
2003. január 20. 07:26
#16
"- Nagyon szívesen, de azt tudnod kell, hogy amit most Mi csinálunk, azt nem szabadna.
- Tudom, persze. De ne aggódj, szedek fogamzásgátlót, úgyhogy nem történhet baj. "
Felhívnám a figyelmet az erkölcsi korlátok feloldására tett kísérletre!:-)))
Lefordítom:
Vérfertőzést fogunk elkövetni!
Nem baj, szedek fogamzásgátlót!:-)))
CSODÁLATOS!!!
Szerintem felesleges volt beleírni.
Egyéblént nem rossz! Jöhet a hugi is, aztán anyuci, majd a szomszéd Teri néni is. Csak így tovább!
1
TheChronic
2003. január 19. 23:20
#15
Príma kis támogatói kör alakult! Ne alapítsunk mindjárt pártot?
Egy: a jó családi tört.ek ettől fényévekre vannak,lásd Nagybácsi tanítja... valahol messze a Top10 elején.
Kettő: a 13évesek felőlem borotválhatják,de akkor sem ...jobb a víz,mint a semmi... még azt a kevés kis puncinedvet+nyálat is lemosta vele,ami addigra odacsorgott. >:-I
Néhány perc alatt három ujját gyömöszölte a kiscsaj seggébe,szegénynek egy életre elvette volna a kedvét az análtól.Aztán meg a farka a kis popsiban,és megint három ujja,ezúttal a punciban...ez tényleg csak egy álmodozó...szegény csaj...
Az átlag túl magas! Ez nem szolidaritási mozgalom!
Remélem,a kritikám építőleg hat,és tényleg kapunk egy SOKKAL jobb második részt az írótól!
1
PaLee
2003. január 19. 19:42
#14
Hát... 7 pontos átlag? Aki írta, nincs még túl sok tapasztalata. Ezt egy 10 éves gyereke álmodhatta...
1
BedyCica
2003. január 19. 15:05
#13
Nemtom min csodálkoztok..14múltam..én is borotválom..ebben nincs semmi fura,mindenki máskor kezdi...:DNah mind1...
1
masterboy
2003. január 19. 06:37
#12
szerintem te még soha nem szeretkeztél vizben! nemcsak a lánynak, hanem neked is fájna a behatolás, pláne anális sexnél, ahol ugye nincs természetes "kenöanyag"! ezt a fatális hibát, meg az elég érdekes helyesirási hibákat leszámitva nem rossz! a második rész talán jobb lesz. ne keseredj el, folytasd! 6 pontot mindenképp megér a törté-net
1
tilto
2003. január 18. 21:04
#11
Olvastam már jobbat is,de nem is rossz elsőre.Csak így tovább.
1
krysz
2003. január 18. 18:07
#10
Jöhet a folytatás! Anyucit nem dugtad meg?
1
mara
2003. január 18. 18:05
#9
8pont
1
Armando
2003. január 18. 16:24
#8
Azért egy helyesírás ellenőrzőt lefuttathattál volna előtte, de amúgy van benned fantázia. Kicsit finomíthatnál a fogalmazáson.
"...és amikor beerőltettem az eszközt..." Könyörgöm az "eszköz" helyett használj valamilyen más szót!! Ettől csak röhögni tudtam. Egyenlőre 4-es, de lesz ez még jobb is.
1
By
2003. január 18. 13:57
#7
Mmmm, nem akarok a kedves író lelki- világába beletaposni, majd másodjára jobb lesz!3 pont!
1
Próba
2003. január 18. 12:59
#6
Hááát egy kicsit gázos valakinek vízzel síkossá tenni a fenekét.Szerintem így csak nehezíti a dolgot.De amúgy jó elbeszélés.
7-es és fejlődni fogsz
1
gróf
2003. január 18. 12:12
#5
Csak ennyit: 16 éves lányok még nem sűrűn borotválják.És a 13 éves meg örül hogy éppen kinött neki a ször. Nemfogja leborotválni...Ez gáz nagyon a történetben bazz...
1
hozzászóló
2003. január 18. 11:47
#4
Hmmm ... A legtŐB esetben nemis a heJesirásal van a baLY, hanem TSak félrE Gépelt. Igaz Mouse mester? :)))))
Szerintem annyira beizgult a saját fantáziálására, hogy elkezdett remegni a keze. :) Viccet félretéve, sztem ha megtanulsz helyesen írni, és odafigyelsz arra, hogy mit gépelsz és milyen tempóban + kicsit más stílusa lesz a történeteidnek, akkor tökjó lesz olvasni a sztoriaidat. Ez így most nekem sem tetszett igazán, de nem mindenki születhet úgy, hogy tökéletesen tud fogalmazni. Szóval írd meg a második részt is, hogy gyakorolj, biztosan jobb lesz már mint az első. Aztán ha majd még sokat írsz, megkapod a 8-9 pontokat is, meglásd! :) Én most erre 5 pontot adok.
1
kowi
2003. január 18. 08:53
#3
Nagyon-nagyon rövid és borzalom a helyesírás!
1
nahat
2003. január 18. 04:26
#2
Jéééézusom? what the hell is this?
Megfogtam a serekánál.. ez melyik testrész? nemártana a helyesírásra is figyelni. Amúgy a történet maga látszik hogy kitalált és látszik hogy még nem voltál nővel csak fantáziálsz róluk ami persze nembaj de szerintem legközelebb tartsd meg magadnak..
1
T
Törté-Net
2003. január 18. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1