Alkoholos befolyásoltság

A témához tartozó történet:
Pitbull Terrier
14 712 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

veteran
2022. június 16. 02:19
#16
Jó történet, de jobban tetszett volna ha nem részeg, alélt állapotban meséled el.
1
én55
2021. február 8. 14:29
#14
Érdekes a történet.
1
Andreas6
2020. november 19. 08:13
#13
Jól megírt történet, leköti az olvasót.
1
z
zoltan611230
2019. március 18. 02:37
#12
Jó történet.
1
a
A57L
2017. április 16. 04:13
#11
Kicsit kemény,de nem lett rossz.
1
Pitbull Terrier
2002. október 23. 22:36
#10
Laca, apád gatyáját még sohase láttad? Legalább a fregolin?
1
Laca
2002. október 23. 19:51
#9
Nekem ebből az egészből csak egy rész volt nagyon furcsa:"ott feküdt egy szál fehér pamut bugyiban, amilyet a húgom tíz-tizenkét éves korában viselt utoljára" - Ezek szerint folyton nézegette a bugyijait, vagy talán dugta is a hugit... :D Na mindenesetre a történet jó volt, csakhát nem velem történt meg... :(
Na mind1... Csak annyit, hogy az én csajom is szűz, de asszem má nem sokáig... :P
1
gróf
2002. október 21. 17:05
#8
Király történet. Legalább olyan jó mint amit én irtam " Álmában "Olvassátok el ezt is !! Lagjobb ájult csajt nyalni..Én tudom :) CSók
1
Pitbull Terrier
2002. október 19. 11:37
#7
Na de kérem!
És a művészi szabadság? QRRVÁRA büszke vagyok, hogy első "irodalmi" szárnypróbálgatásom annyira jól sikerült, hogy egy az egyben készpénznek vettétek az egészet! Nos, akkor némi pontosítás, mielőtt egy szigorú hölgykommandó IP-cím alapján azonosít, és megjelenik nálam herélőkésekkel. A koncert stimmel, Géza lehetna Alberttől Zsoltig akárki, a helyszín Törökbálint helyett Abádszalóktól Zagyvarékasig tetszés szerinti. Zsuzsi (Abigél? Xénia? nem mindegy?) már több hónapja járt velem, nagyon szívesen túladott volna a szüzességén, de egy istenhátamögötti kis faluból jött, és nem tudta túltenni magát a neveltetésén ( ne feledjétek, 1977!). Valahányszor kísérletet tettünk, olyan görcsös lett, hogy inkább elhalasztottam a beavatást, semhogy életre szóló borzalmas élménnyel kezdje. Aznap este javasoltam, hogy talán némi alkohol oldaná a gátlásait, és bár antialkoholista volt, belement. A többi stimmel, egészen Rita reggeli megjelenéséig. A valóságban Rita (persze, hogy nem az igazi neve!) olyan boldogan ugrott a nyakunkba (Na végre, összejött, ugye, hogy nem is volt rossz!), hogy kis híján gruppen lett a vége. A többi majdnem stimmel, de nem két hét, hanem több mint két hónap után jött az a bizonyos turné. Egyébként Zsuzsival idén augusztusban véletlenül összefutottam Hollandiában, és hatalmasat dumáltunk. (Lehet, hogy később megírom, most még túl friss az élmény.)
1
Gábor
2002. október 19. 00:12
#6
Szépen megírt történet az biztos. És ebben végre nem csupasz punci van, hanem természetesen szőrös, ami külön izgató!
1
Seth Gecko
2002. október 18. 21:53
#5
És most büszke magára az ürge? Attól hogy szépen írta le még nagy parasztság.Józanul nem jött volna össze, csórikám???
1
Reflection
2002. október 18. 19:19
#4
Utalaom, ha valaki reszeg vagy magatehetetlen lanyokat hasznal ki igy. Szerencser jol vegzodott, de a valosagban egy eletre el lehetett volna riasztani a sex-tol. De azert 7 pont, tenleg ignyesen van megirva.
1
asd
2002. október 18. 17:04
#3
Szeretem ha az alany alszik, vagy ajult:)

Igy izgalmasabb, mert aljas:)

10 pont
1
Dodder
2002. október 18. 01:16
#2
IMHO undorító és aljas dolog!!! Viszont nagyon szépen van megírva. Nem tudok pontozni...
Legyen 6, mert a történés kettő, a megírás tíz. Az átlagban hat.
1
T
Törté-Net
2002. október 18. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1