Különös történet
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#79 ivol 2016. 05. 22. vasárnap 14:41
Tetszett az írás. Persze élőben nem lennék a hívője, mert másokon erőszakot venni és fájdalmat okozni másoknak a saját öncélú lelki dolgaink kielégítése érdekében, az nyilván, hogy beteges. Egy kínlódó, vergődő ember láttán valószínűleg nem állna fel és nem tudnék szexuális cselekményt végre hajtani. Aki meg beteges hajlamú az amúgy is megteszi, nem foglalkozva a negatív következményekkel, még saját magára vonatkozóan se.
#78 feherkalman1 2014. 12. 29. hétfő 00:26
Nem tetszik.
#77 A57L 2014. 03. 10. hétfő 05:36
Nem is olyan rossz ez az írás.
#76 tutajos46 2013. 10. 6. vasárnap 06:50
Ez egy faszság.
#75 Hegylakó 2010. 07. 5. hétfő 23:50
@pff: azért észrevehetnéd, hogy ez a mű nyolc évvel ezelőtt készült:)
#74 pfff 2010. 04. 10. szombat 01:47
Ez egy perverz állat agyszüleménye!Szégyelhetnéd magad,hogy egyátalán ilyen jár az "agyadban"....Nem,hogy még le is írod....
#73 Tomy 2009. 08. 9. vasárnap 18:26
szia!! hol található a folytatás?? nagyon jó sztem 10 pont..
#72 BocaNegra 2008. 10. 28. kedd 14:02
Jaj ne máááár, ez nagyon tréééééééé...
#71 anyád 2008. 07. 6. vasárnap 15:38
gyerekek ez nagyon nagy rege!!!
#70 pussycat 2008. 07. 2. szerda 11:22
Gyerekek. Valaki írjon már egy szaftos sztorit, valami különlegeset akarunk csinálni a szeretőmmel
#69 Hegylakó 2008. 07. 2. szerda 01:29
Kedves Rob!
Ismerősödnek tetszett a történet? Vagy azt gondolta, hogy szeretni fogod?
Hogyhogy belinkelte neked?
#68 mancurka 2008. 06. 15. vasárnap 05:23
baszos
#67 Rob 2008. 06. 6. péntek 14:02
Azért olvastam csak végig ezt a történetet mert egy ismerős linkelte nekem...
Nem akarok senkit megsérteni de ez elég undorító...
Ien történeteket ki se kellen találni...
#66 Shark20 2008. 05. 20. kedd 11:29
elég jo volt
#65 Hegylakó 2007. 12. 20. csütörtök 07:47
Kedves Torkos!

Már egy jó ideje olvastam a hozzászólásodat, de csak most jutottam el idáig, hogy megválaszoljam azt, remélem nem haragszol is. Először is, köszönöm a korrekt stílust és véleménynyilvánítást.

Alapvetően téves a felfogásod abban, hogy ez vagy bármilyen más történet ötletet adna bárkinek is bármire. Ami a TV-ben/utcán megy reklámokban, óriásplakátokban, attól rosszabb a társadalomnak nem igazán lehetne. És ahogy Agatha Christie olvasása után sem lesz több gyilkosság, egy ilyen történettől sem kap kedvet egyetlen pedofil sem kislányok elkapására, az pedig a fejünk homokba dugása, ha úgy gondoljuk, ilyen soha nincs, nem volt és nem is lesz igazából is.
Igazából, amit utána írsz, számomra nem releváns. Családmodell? Kit érdekel a 21. században? Engem nem, sorry.
Egyébiránt, mivel nem a fő foglalkozásom a hasonló történetek gyártása tökéletesen teljesül, amit kérsz, hogy a tehetségemet más célokra használjam:)
#64 Torkos 2007. 10. 5. péntek 07:54
Öszintén megvallva, nem az esetem. A 13 éves kor az még elfogadható, mert a lányok döntó többsége erre az életkorra már biológiailag felkészült a női szerepre,
így a tanulási vágy hevében bármi előfordulhat.
Miután a partner is fiatalkorú, nincs ebben semmi különös. Ez teljesen életszerű. A többi viszont már baromság. Egy 11 éves gyereklány bevonása mindenképpen elítélendő. A szörnyű ebben az, hogy ötletet ad annak a sok bunkónak, akik már így is elviselhetetlen mértékben hatnak a szexuális szokásokra. Ne azzal akarj csodálatot kivívni magadnak, hogy hülyeségeket súlykolsz az emberekbe, hanem azzal, hogy a kétségtelenül meglévő tehetségedet nemesebb célokra használod. Mert az emberek szabadnak születnek, de a szokások rabjaivá válnak. A szokásrend mindenkiben mások hatására alakul ki. A családmodell szétesőben, a hatása katasztrófális. Az iskolai rendszer nem ad ezen a téren semmit. A barátok is felkészületlenek, így csak a hangadók erőszakossága hat. Te elég erőszakos vagy, de tehetséges. Sokmindenkire hatással lehetsz. Próbálj meg jól hatni, jó irányba. Ez az irány rossz és emberileg elfogadhatatlan. Egyébként az erőszakosságod abból derül ki, hogy mindenkitől kiprovokálod a saját teljesítményed megítélését. Én ezt látom biztatónak benned. Akarsz teljesíteni. De ne így akarj!
#63 vidraa 2007. 10. 4. csütörtök 13:38
Be tartottam az ígéretem. Elolvastalak.(sajna épen ma járt le a bónuszom, amit a "deszka"-ért kaptam, emmiatt csak ezt tudom véleményezni, majd beújítom..)
szóval,előre bocsátom, hogy maga a műfaj nem a zsánerem.nagyon nem 8az "anyja lánya" első részéből is kitűnik... a másodikból méginkább,nemsoká beadom)
De Jó! Van sztorija és cselekményes (a zárójeles különösen tetszik, magamra emlékeztet)
olyan történetet, ami egyből a lényegre tér és csak az aktust írja le jó szaftosan el sem szoktam olvasni. a "családiban" van sok ilyen, de az adja magát, hiszen a családtag mondig kéznél van):)
A történet is szupi a s/m kezdetéig ami aztán jön az már távol áll tőlem (az én hibám.. de ízlések és pofonok..)
Ügyes srác vagy Írj, Írj, Írj..
#62 Hegylakó 2006. 08. 26. szombat 00:18
Ezt az értelmes hozzászólást egyszer is elég volt elolvasni, nemhogy kétszer.

Egyébként alapvető pszichológia: azok írnak le ilyeneket, akik maguk is pedofilok, csak annyira elfojtják belül, hogy gyűlöletet mutatnak iránta, holott, nem vetnék meg a dolgok, jelen esetben a szexet egy gyerekkel!

Egyébként, én csak történetet írok, ami pedig nem büntetendő. Ha szerinted igen, akkor elárulnád nekem, hogy Agatha Christie-t hány gyilkosságért kellene lecsukni?
#61 Csabi 2006. 08. 25. péntek 11:31
Hegylakó, és pedotomi!
Titeket egy vasrúddal kéne agyonverni, azért a tényért, mert gyermekeken élitek ki a beteges vágyaitokat. De ennél is jobbat tudok! Mindkettőtöket be kell vágni a sitre! Remélem gondoljátok, hogy ott, ti lennétek a játékszer de élve nem hiszem hogy kijutnátok. Nem is érdemelnétek mást! Remélem valaki megtalál titeket! (ami nem is olyan nehéz a mai időkben)
#60 Hegylakó 2006. 07. 7. péntek 01:28
Szia! Örülök, hogy tetszik a történem:) Ajánlom figyelmedbe a másik kettőt is (A Játék 1 és 2).